Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adventní večer

13. 12. 2010

 

V sobotu 11. prosince 2010 jsme společně prožili hezký hudební večer, ve kterém jsme přivítali mezi námi skupinu děvčat z Vikýřovického sboru.

Adventní večer byl různorodý. Slyšeli jsme hudbu s playbackem, zazněly různé styly hudby od klasiky, a staré české koledy až po nejnovější koledy a adventní písně.

Také jsme se radovali ze služby hudebníků z ašského sboru, kteří si s sebou přivezli několik nástrojů: akordeon, housle, trumpety a saxofon.

Přítomní v sále se mohli několikrát přidat ke společným koledám a písním, které připravili děti z našeho sboru a ke kterým se přidali i naši hosté. Slyšeli jsme flétnu, keyboard s klavírem a kytarou. Zazněla také instrumentální hudba na klavír, trumpetu, housle a akordeon. Shrnutím poselství tohoto večera, podle slov místního kazatele, který celý večer moderoval, byla tato píseň v závěru:

Tak Bůh miloval svět

Že syna svého jednorozeného dal

aby každý, kdo uvěří v něho

Nezahynul, nezahynul, nezahynul,

Ale měl život věčný.

O tomto vlastně jsou vánoce milý čtenáři, že Bůh nás tolik miloval, že dal nám lidem ten největší dar - svého syna Ježíše Krista. Skrze víru v něho máme život věčný. Chvála Pánu za to!

 

Náhledy fotografií ze složky Adventní večer 2010