Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový kazatel sboru

1. 9. 2010

V srpnu jsme u nás přivítali nového kazatele s rodinou.

Karlovy Vary  29.8.2010

Novým kazatelem našeho sboru se stal bratr Nick Lica, který dříve působil přes jedenáct let ve Vikýřovicích. Přestěhoval se i s rodinou do sborového bytu v naší modlitebně ve Staré Roli na konci července a hned začal svou kazatelskou práci. Náš karlovarský sbor byl po odchodu bratra kazatele Ivo Šrajbra tři roky bez stálého kazatele. Během této doby nám při našich bohoslužbách nejvíce vypomohli bratr Alois Boháček z Aše a bratr Alexandr Tarasenko, misijní pracovník sboru Vinný kmen.

S nástupem nového kazatele jsou spojena mnohá očekávání a je tomu tak i mezi členy našeho sboru. Na prvním místě jsme vděčni našemu Bohu, že jsme mohli přivítat bratra Nicka jako nového kazatele i s jeho manželkou Annou a dětmi Adrianou, Melindou a Gabrielem. Přestěhování skoro přes celou republiku a vlastně nový začátek na novém místě není snadným životním krokem. Věříme, že s Boží pomocí naplní Licovi Boží vůli a zvládnou vše co pro ně Pán připravil v Karlových Varech.

Oni všichni stále zůstávají předmětem našich modliteb a přejeme jim mnoho Boží milosti a požehnání v jejich službě. To jim chceme veřejně vyprosit při slavnostním shromáždění v neděli 19. září, kdy bude bratr kazatel Nick Lica uveden do služby kazatele v našem sboru za účasti předsedy výkonného výboru BJB bratra kazatele Milana Kerna a dalších hostů.

Jan Svoboda, správce sboru BJB K.Vary

          Obrazek                                                              Licovi -2010